Modna męska koszulka z nadrukiem cyfrowym 3D z grafiką Top

• Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

Modna męska koszulka z nadrukiem cyfrowym 3D z grafiką Top - B09VYVJM9H

• To bardzo fajny top do noszenia i zdecydowanie zapewnia chłód latem.

• Materiał: poliester + sztuczny jedwab bez polaru. Miękki, ciepły i oddychający. Wnętrze bluzy jest bardzo gładkie i wygodne, nie blaknie, nie kurczy się i nie mechaci się po praniu.

• SZCZEGÓŁY: Nasza koszulka z krótkim rękawem ma klasyczny styl z okrągłym dekoltem i ma zabawną stylową grafikę, taką jak kolorowa farba zwierząt, przestrzeń i nowatorski design.

• Okazje: Nadaje się do codziennego noszenia, biura, szkoły, imprezy, klubu, ulicy, robienia zdjęć, biegania, sportu, wakacji, wakacji, świąt, fantastycznego prezentu.