WXZZ Bokserki męskie z nadrukiem maskującym bielizna sportowa oddychająca wygodne męskie w stylu retro slim fit nadają się do codziennego użytku podczas uprawiania sportu fitnessu i biegania

  • 158,67zł
  • 88,00zł

  • SKU: B09B5C1NMQ
  • Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

WXZZ Bokserki męskie z nadrukiem maskującym bielizna sportowa oddychająca wygodne męskie w stylu retro slim fit nadają się do codziennego użytku podczas uprawiania sportu fitnessu i biegania - B09B5C1NMQ

  • problemy: Prosimy o wyrozumiałość w przypadku różnic w wymiarach rzędu 1-3 cm. Są one spowodowane ręcznym pomiarem produktu. Proszę sprawdzić tabelę rozmiarów na naszych zdjęciach w celu zagwarantowania zamówienia. Bardzo ważne, dziękujemy za wsparcie. Nasze rozmiary to rozmiary azjatyckie, tzn. Są mniejsze niż normalne rozmiary europejskie. Przed złożeniem zamówienia należy sprawdzić szczegółowe wymiary na zdjęciu lub wybrać większy rozmiar. Jeśli nie znasz rozmiaru, skontaktuj się z nami w celu zakupu.

  • Materiał jest bardzo miękki i oddychający. Przyjazny dla skóry i przytulny materiał, doskonale nadaje się do spania lub leniuchowania w domu. Oprócz niewiarygodnego komfortu i przepuszczalności powietrza naszych męskich bokserek ich wzornictwo zapewnia również miękkie uczucie Twojej skóry. Wybierz wysokiej jakości bokserki dla mężczyzn, bądź tanią i bardziej wyrafinowaną. Te męskie bokserki pochłaniają wilgoć na skórze, zapewniają więcej swobody jak druga warstwa skóry.

  • Ergonomiczny krój 3D: ergonomiczny krój w kształcie litery U dla mężczyzn zapewnia bardzo dużo miejsca i oddychalność. Zwykłe jajo krawieckie nie może stworzyć wystarczająco miejsca na jądra, a jednocześnie daje poczucie oddychalności.

  • Szerokie spektrum zastosowania: nadaje się do fitnessu, różnych dyscyplin sportowych, jazdy na rowerze, biegania, codziennego spaceru itd. Może być chłodny, suchy i dobry dla zdrowia. Jest to idealne rozwiązanie do codziennego użytku, na trening itd. i sprawia, że każdego dnia życia staje się wyjątkowy. Mężczyźni muszą również dbać o siebie.

  • WXZZ to rozwijająca się marka, która koncentruje się na trendach mody i wysokiej jakości odzieży. Jesteśmy magazynem za granicą, ale nasze produkty są sprzedawane głównie na rynku europejskim, a czas transportu wynosi 7-25 dni. Zobowiązujemy się do jakości premium. Zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. W przypadku problemów z produktem należy się z nami skontaktować, a z pewnością zaproponujemy zadowalające rozwiązanie.